Biyogaz Tesisleri

Biyogaz Tesisleri

Paket Biyogaz Tesisleri

11kW – 44 kW

Biolectric Paket Biyogaz Tesisleri
biogest biyogaz

Biogest Biyogaz Tesisleri

50 kW ve üstü

PowerRing İç Görünüm
2G Biyogaz Yakıtlı Kojenerasyon Sistemleri

Biyogaz Yakıtlı Kojenerasyon

50 kW – 4000 kW

2G Agenitor CHP - Kojenerasyon

Enerlinc Enerji Biyogaz Tesisleri : her ihtiyaca yönelik çözümler 11 kW’ta başlayan hazır tesisler stabil çalışma - hızlı geri dönüş 7/24 Teknik destek

Biyogaz (biyokütle), dünyanın gelecekteki en önemli enerji kaynaklarından biri olarak görülmektedir. Hayvansal atık, tarımsal atık, şehir çöplükleri, atıksu arıtma çamurları ve tüm diğer organik materyallerin çürütülmesiyle ortaya çıkan metan (CH4) gazının saflaştırılarak bir CHP ünitesinde yakılması sürecidir. Süreç sonunda elektrik ve termal enerji ortaya çıkar.

Enerlinc Enerji, her biri sektöründe lider ve patent sahibi Biolectric (Belçika), Biogest (Avusturya) ve 2G Energy (Almanya) firmalarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.

Bünyemizde bulunan mühendis ve teknik kadromuzla bir biyogaz tesisinin projelendirilmesinden, mühendislik, tedarik, montaj, devreye alma, işletme ve teknik servis dahil tüm aşamalarında müşterilerimize destek vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

1
2
3
2G Enerji Süt Çiftliği Projesi
1

Absorption Chiller
Soğutma Sistemi

2

Steam Generator
Buhar kazanı

3

2G Kojen Sistemi
Isı ve Elektrik

2G tarafından bir süt çiftliğine kurulan ve çiftliğin ihtiyacı olan elektrik, buhar ve soğutma ihtiyacını karşılayan 12m’lik 4 adet konteynerdan oluşan trijenerasyon sistemi.