2G Kojenerasyon Teknik Servisi

Kojenerasyon Teknik Servis

CHP’nizi uzun vadede maksimum etkinlikte tutmak için…

2G Teknik Servis Kapsamlı Hizmetler Üstün Motor Uzmanlığı Orjinal Yedek Parçalar

2G Türkiye Distribütörü Enerlinc Enerji
7/24

Kojenerasyon Teknik Servis

0850 840 0 246

Müşteri Destek Hattı

Bizim servisimiz. Sizin iş ortağınız.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle mi ilgileniyorsunuz? Duymaktan mutluluk duyuyoruz. Bizim önceliğimiz, ürünlerimizden uzun vadede memnun kalmanızı sağlamaktır. İşte bu nedenle hızlı, güvenilir ve şeffaf birinci sınıf hizmet sunuyoruz.

2G, 40’ın üzerinde ülkede 20 ila 4.000 kW performans aralığında 5.000’den fazla tesisi başarıyla kurdu. Ve bu sayı günden güne büyüyor. 1995 yılında bir enerji öncüsü olarak başlatılan 2G, dünyanın önde gelen merkezi olmayan santral üreticilerinden biri haline geldi. Başarının sırrı? Basit: Müşterilerimizin her birinin, kurulumdan sonraki yıllar bile olsa, 2G sisteminden tamamen memnun olduğundan emin olmak için en büyük önceliğimiz. Sonuçta, müşterilerimizi sadece bir kez değil, defalarca etkilemek istiyoruz. Ve bunun, yalnızca tek bir kaynaktan üstün hizmet sunarak yapılabileceğini söylemeye gerek yok.

2G Teknik Servis

Herkesten daha iyi.

Tesislerimizi Tanıyoruz.

2G, kombine ısı ve güç alanında dünyada teknoloji lideridir. Tüm ürünlerimiz en son teknolojiyi kullanmaktadır ve dünya pazarı için sürekli iyileştirilmektedir. 2G Servis Ekibi, Heek, Almanya’da bulunan merkezimizdeki diğer tüm departmanlarla yakın temas halinde çalışmaktadır. Sonuç, CHP teknolojimizdeki sürekli gelişme ile müşterinin her zaman yararlandığı ürünler.

2G Kojenerasyon Yazılımı

Motordan olduğu gibi.

Yazılımdan anlıyoruz.

Günümüzde, son derece verimli kojenerasyon sistemleri, son teknoloji donanım ve yazılım çözümleri olmadan düşünülemez. Bu nedenle “motor bakımı” yapmamızın yanı sıra, ağ, BOP – Balance of Plant (Tesis Dengesi) ve en yeni yazılım çözümlerini kullanarak alana özgü zorluklarda da uzmanlaşıyoruz.

CHP Teknik Servis

Güçlü servis ağımızla.

Biz Mobiliz.

Tüm Türkiye’de giderek büyüyen servis ağımızla birlikte hızla harekete geçirebilen bir servis ekibi sayesinde, operasyonel halinizi korumak için hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız ve istekliyiz.

2G Buji

Kalite içinde.

Orijinal yedek parçalar.

Orijinal 2G parçaları veya sektörde lider üreticilerin yedek parçaları dışında hiçbir şey kullanmıyoruz. 2G sisteminizin yüksek kalite, güvenilirlik ve verimliliği koruyacağını garanti altına alıyoruz.